Centrum Fizjoterapeuty - fizjoterapia i rehabilitacja Wrocław

Godziny otwarcia : Od poniedziałku do piątku - 9:00 - 18:00
  Kontakt : 513 776 935

Specjaliści

Kamil Radlak – CEO

CEO i założyciel Centrum Fizjoterapeuty oraz Portalu Fizjoterapeuty.pl, a także CEO i współzałożyciel Spirulina.pl. Fizjoterapeuta, absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie fizjoterapii, naturalnych suplentach diety, prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia.

Doświadczenie oraz wiedza zdobywane w dziedzinach, którymi profesjonalnie zajmuje się od 2006 roku pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności niesienia pomocy w różnego rodzaju schorzeniach i problemach zdrowotnych.

Trafili Państwo do nas nie przez przypadek. Nasi fizjoterapeuci w Centrum Fizjoterapeuty to wykwalifikowany zespół z doświadczeniem wykorzystujący najnowsze metody leczenia, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Są oni również na bieżąco z osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii, ponieważ regularnie uczestniczą w kursach oraz szkoleniach co pozwala im ciągle podnosić kwalifikacje i doskonalić swoje umiejętności w leczeniu.

 

Jestem przekonany, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, nie tylko z opinii od dotychczasowych pacjentów, ale przez własne sprawdzenie naszych kwalifikacji.

 

Z życzeniami zdrowia
Kamil Radlak
Centrum Fizjoterapeuty