Kamil Radlak
  • Kamil Radlak

  • Specjalizacja: fizjoterapia

  • Edukacja: mgr fizjoterapii

  • Email: centrum@fizjoterapeuty.pl

CEO i założyciel Centrum Fizjoterapeuty oraz Portalu Fizjoterapeuty, a także CEO i współzałożyciel Spirulina.pl i bioalgi. Fizjoterapeuta, absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie fizjoterapii, naturalnych suplementach diety, prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia.

Doświadczenie oraz wiedza zdobywane w dziedzinach, którymi profesjonalnie zajmuje się od 2006 roku pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności niesienia pomocy w różnego rodzaju schorzeniach i problemach zdrowotnych.

Trafili Państwo do nas nie przez przypadek. Nasi fizjoterapeuci w Centrum Fizjoterapeuty to wykwalifikowany zespół z doświadczeniem wykorzystujący najnowsze metody leczenia, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Są oni również na bieżąco z osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii, ponieważ regularnie uczestniczą w kursach oraz szkoleniach co pozwala im ciągle podnosić kwalifikacje i doskonalić swoje umiejętności w leczeniu.

Jestem przekonany, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, nie tylko z opinii od dotychczasowych pacjentów, ale przez własne sprawdzenie naszych kwalifikacji.

Z życzeniami zdrowia
Kamil Radlak
Centrum Fizjoterapeuty